• baner6.jpg
  • baner2.jpg
  • baner4.jpg
  • baner3.jpg
  • baner5.jpg
  • baner1.jpg

Ograniczenia w wykonywaniu zadań przez MGOPS w Koronowie

niedziela, 15 marca 2020 07:28

OGŁOSZENIE
DYREKTORA MIEJSKO-GMINNEGO
OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ
W KORONOWIE


Na podstawie § 8 ust. 1 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. z 2020 r., poz. 433) od dnia 16 marca 2020 r. wprowadzam następujące ograniczenia w wykonywaniu zadań o charakterze publicznym przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Koronowie:

1. Obsługa interesantów będzie realizowana od poniedziałku do piątku (w dni robocze) w godzinach 8:00–13:00 w formie telefonicznej, elektronicznej lub za pośrednictwem operatora pocztowego.

2. Nie będzie możliwości osobistego doręczania korespondencji do sekretariatu Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Koronowie.

3. W sprawach pilnych, w których istnieje konieczność osobistego stawiennictwa niezbędne będzie wcześniejsze telefoniczne umówienie wizyty w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Koronowie pod numerem telefonu 52 567 31 11.
Szczegółowy wykaz telefonów - http://www.mgops.koronowo.pl/kontakt

4. W sprawach kierowanych do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Koronowie można wykorzystywać także środki komunikacji elektronicznej:

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ePUAP: 2u7h6da4hy/skrytkaESP

emp@tia
: https://empatia.mpips.gov.pl/

Bankowość elektroniczna – wnioski o świadczenie wychowawcze (500+)

5. O dalszych ustaleniach Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Koronowie będzie informował za pośrednictwem strony www.mgops.koronowo.pl

6. Powyższe ograniczenia obowiązują do odwołania.
Dariusz Karwat
Dyrektor
Miejsko-Gminnego Ośrodka
Pomocy Społecznej w Koronowie

Ogłoszenie

 

Copyright © 2012 MGOPS w Koronowie. Projekt i wykonanie: Studio WWW  | Projektowanie stron www